agencja reklamowa wrzesnia

Potrzebujesz reklamy, szyldu, baneru? A może projektu graficznego?

Posiadamy szeroki wachlarz oferowanych usług na terenie  Wrześni lub okolic.

 

Pamiętaj, że podstawą rozpoczęcia działalności gospodarczej to nie tylko otworzenie punktu, ale również reklama, wie o tym każdy przedsiębiorca. Dlatego najważniejsze w prowadzeniu działalność są jej początki.

 

Zajmujemy się wszystkim co wiąże się z reklamą. Oferujemy usługi od przygotowania projektu graficznego, wykonania reklamy, aż po montaż przygotowanego produktu.

 

W naszej ofercie znajdziecie wiele ciekawych propozycji odnośnie reklamy zewnętrznej jak i wewnętrznej.

Nasi eksperci doradzą, podpowiedzą lub wykonają pracę za Ciebie wraz z montażem.

Zadbamy o każdy drobny szczegół, by Twojej reklamie nadać styl, elegancję oraz stworzymy w sposób taki by przykuwał uwagę, nikt nie przejdzie obok obojętnie.

Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami.

 

Realizacje wykonujemy nie tylko na terenie Wrześni, ale również i okolic.

Zakres:

Projektowanie, oklejanie aut, naklejki, druk folia one way vision, plakaty, tabliczki informacyjne, montaż, demontaż, ulotki, wizytówki, banery, reklamy świetlne, vouchery, kubki reklamowe, koszulki reklamowe, litery przestrzenne, litery 3d, i wiele więcej..

Agencja reklamowa b6

ul. 3 maja 15

62-400 Słupca

NIP: 667-176-67-03

695853687

Agencja Reklamowa B6 realizuje profesjonalne reklamy dla firm, instytucji publicznych, finansowych itp. z całej Polski. B6 działa głównie na terenie województwa wielkopolskiego. Rejonem działania są miasta: Słupca, Konin, Września, Gniezno, Pyzdry, Zagórów, Nekla, Swarzędz oraz Poznań.

B6 to grupa młodych osób, która pasjonuje się reklamą oraz tworzeniem reklam. B6 to agencja reklamowa oraz drukarnia wielkoformatowa w jednym. Nasi Klienci to głównie firmy z okolic miast: Konin, Słupca, Września.

© 2016 created by a-7.com.pl