Identyfikacja wizualna

Jest to jedno z podstawowych narzędzi służących kreowaniu marki. Terminologia ta określa symbole i zachowania stosowane w firmie w celu wykreowania spójnego obrazu przedsiębiorstwa i wyróżnienia firmy spośród konkurencji. 

Jednolity i spójny system wizualny jest jednym z najważniejszych elementów identyfikowania przedsiębiorstwa przez klientów. Pozwala on zdobyć firmie przewagę konkurencyjną i jest pierwszym krokiem w kierunku zdobycia pozycji lidera. 

Na spójną identyfikację wizualną składają się:

Logo 

Kolorystyka 

Indywidualna czcionka

Oznakowanie budynków, wystrój wnętrz

Wygląd materiałów promocyjnych 

Jeżeli rozpoczynasz swoją działalność lub prowadzisz firmę od lat i zamierzasz stać się liderem na rynku to dobrze trafiłeś.

 

Przygotujemy dla ciebie całościowy system identyfikacji wizualnej, który wyróżni cię wśród konkurencji i pokaże twoją firmę jako przedsiębiorstwo profesjonalne. 

Produkty
  • kasetony, litery przestrzenne, szyldy, tablice reklamowe

  • ulotki, wizytówki, papier firmowy, katalogi, foldery

  • strony internetowe, pozycjonowanie, social media

Usługi
  • Strategie promocji w internecie

  • Strategie lokalnej promocji outdoorowej

  • Strategie marketingowe

Agencja reklamowa b6

ul. 3 maja 15

62-400 Słupca

NIP: 667-176-67-03

695853687

Agencja Reklamowa B6 realizuje profesjonalne reklamy dla firm, instytucji publicznych, finansowych itp. z całej Polski. B6 działa głównie na terenie województwa wielkopolskiego. Rejonem działania są miasta: Słupca, Konin, Września, Gniezno, Pyzdry, Zagórów, Nekla, Swarzędz oraz Poznań.

B6 to grupa młodych osób, która pasjonuje się reklamą oraz tworzeniem reklam. B6 to agencja reklamowa oraz drukarnia wielkoformatowa w jednym. Nasi Klienci to głównie firmy z okolic miast: Konin, Słupca, Września.

© 2016 created by a-7.com.pl