litery przestrzenne wrzesnia

Nie wiesz w jaki sposób oznakować sklep, biuro lub inne miejsce które niedawno otworzyłeś? Nie wiesz co najlepiej zwróci uwagę potencjalnego klienta?

 

Jesteśmy firmą, która zajmuję się w tworzeniu liter 3d, na terenie Wrześni oraz okolic. Litery przestrzenne są bardzo efektowną i atrakcyjną formą reklamy.

Takie literki, grafiki itp. wycinane są na specjalnej maszynie, dzięki której otrzymasz dowolną postać w wersji 3d. Napisy, grafiki wykonywane są najczęściej ze styroduru, który jest bardzo lekki przy czym niezwykle odporny na warunki atmosferyczne.

Między innymi jest to materiał twardszy od typowego styropianu i mniej nasiąkliwszy.

 

Oczywiście litery 3d nie muszą być wykonane z materiału jakim jest styrodur, ale w naszej ofercie znajdziecie inne formy wykonania takiej usługi, m.in. mogą być wykonane również z PCV, plexi, mogą być to litery świetlne, litery podświetlone, kasetony, lub też inne opcje.

 

Taka forma reklamy najczęściej jest stosowana, na budynkach, sklepach lub jako ozdoba wewnątrz pomieszczenia. Nasi profesjonaliści zapewnią precyzję w stworzeniu napisu czy też grafiki.

 

Gwarantujemy Ci zadowolenie oraz wyróżnienie na tle innych firm konkurencyjnych.

 

Masz wątpliwości skontaktuj się z nami.

  

Agencja reklamowa b6

ul. 3 maja 15

62-400 Słupca

NIP: 667-176-67-03

695853687

Agencja Reklamowa B6 realizuje profesjonalne reklamy dla firm, instytucji publicznych, finansowych itp. z całej Polski. B6 działa głównie na terenie województwa wielkopolskiego. Rejonem działania są miasta: Słupca, Konin, Września, Gniezno, Pyzdry, Zagórów, Nekla, Swarzędz oraz Poznań.

B6 to grupa młodych osób, która pasjonuje się reklamą oraz tworzeniem reklam. B6 to agencja reklamowa oraz drukarnia wielkoformatowa w jednym. Nasi Klienci to głównie firmy z okolic miast: Konin, Słupca, Września.

© 2016 created by a-7.com.pl