litery przestrzenne wrzesnia

Nie wiesz w jaki sposób oznakować sklep, biuro lub inne miejsce które niedawno otworzyłeś? Nie wiesz co najlepiej zwróci uwagę potencjalnego klienta?

 

Jesteśmy firmą, która zajmuję się w tworzeniu liter 3d, na terenie Wrześni oraz okolic. Litery przestrzenne są bardzo efektowną i atrakcyjną formą reklamy.

Takie literki, grafiki itp. wycinane są na specjalnej maszynie, dzięki której otrzymasz dowolną postać w wersji 3d. Napisy, grafiki wykonywane są najczęściej ze styroduru, który jest bardzo lekki przy czym niezwykle odporny na warunki atmosferyczne.

Między innymi jest to materiał twardszy od typowego styropianu i mniej nasiąkliwszy.

 

Oczywiście litery 3d nie muszą być wykonane z materiału jakim jest styrodur, ale w naszej ofercie znajdziecie inne formy wykonania takiej usługi, m.in. mogą być wykonane również z PCV, plexi, mogą być to litery świetlne, litery podświetlone, kasetony, lub też inne opcje.

 

Taka forma reklamy najczęściej jest stosowana, na budynkach, sklepach lub jako ozdoba wewnątrz pomieszczenia. Nasi profesjonaliści zapewnią precyzję w stworzeniu napisu czy też grafiki.

 

Gwarantujemy Ci zadowolenie oraz wyróżnienie na tle innych firm konkurencyjnych.

 

Masz wątpliwości skontaktuj się z nami.