Oklejanie samochodów konin

Oklejanie samochodów grafiką to jedna z najpopularniejszych metod oznakowań pojazdów ze względu na jej efektywność.

Reklama mobilna to skuteczna metoda promocji twojej firmy. Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, autobusy, TIR'y, skutery, motory, przyczepy.  

Pojazdy oklejamy wysokiej jakości folią renomowanych producentów.

Dokonujemy dokładnego pomiaru oraz niezbędnych czynności, by w jak najszybszym czasie wykonać projekt i całą realizację. Nie wykonujemy żadnych nacięć na lakierze. 

Na oklejanie aut udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.  

 

Oklejanie samochodu folią polega na montażu folii w odpowiedniej temperaturze. Przed przystąpieniem do działań przygotowujemy samochód do odpowiedniego stanu. Dokładnie czyścimy cała karoserię samochodu.

Nałożoną folię można w każdej chwili ściągnąć i, nie uszkadzając lakieru, przywrócić pojazdowi jego dawny wygląd.

Wszystkie usługi wykonujemy ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły.

Agencja reklamowa b6

ul. 3 maja 15

62-400 Słupca

NIP: 667-176-67-03

695853687

Agencja Reklamowa B6 realizuje profesjonalne reklamy dla firm, instytucji publicznych, finansowych itp. z całej Polski. B6 działa głównie na terenie województwa wielkopolskiego. Rejonem działania są miasta: Słupca, Konin, Września, Gniezno, Pyzdry, Zagórów, Nekla, Swarzędz oraz Poznań.

B6 to grupa młodych osób, która pasjonuje się reklamą oraz tworzeniem reklam. B6 to agencja reklamowa oraz drukarnia wielkoformatowa w jednym. Nasi Klienci to głównie firmy z okolic miast: Konin, Słupca, Września.

© 2016 created by a-7.com.pl