Agencja reklamowa b6

ul. 3 maja 15

62-400 Słupca

NIP: 667-176-67-03

695853687

Agencja Reklamowa B6 realizuje profesjonalne reklamy dla firm, instytucji publicznych, finansowych itp. z całej Polski. B6 działa głównie na terenie województwa wielkopolskiego. Rejonem działania są miasta: Słupca, Konin, Września, Gniezno, Pyzdry, Zagórów, Nekla, Swarzędz oraz Poznań.

B6 to grupa młodych osób, która pasjonuje się reklamą oraz tworzeniem reklam. B6 to agencja reklamowa oraz drukarnia wielkoformatowa w jednym. Nasi Klienci to głównie firmy z okolic miast: Konin, Słupca, Września.

© 2016 created by a-7.com.pl

Oklejanie samochodów wrzesnia

Zajmujemy się reklamą związaną z oklejaniem aut na terenie Wrześni. Oklejanie aut wykonujemy na specjalistycznych foliach do tego przeznaczonych, są to wysokiej jakości folie, odporne na warunki

atmosferyczne.

Jest to między innymi folia: Avery i Oracal.

Jeśli nie wiesz w jaki sposób przygotować projekt, nie musisz się o to martwić, wystarczy, że zadzwonisz, a nasi eksperci wykonają dla Ciebie podglądową wizualizację i sam wybierzesz, która opcja będzie dla Ciebie i Twojego auta najlepsza.

Pamiętaj, że dzięki reklamie na samochodzie możesz dotrzeć do dużej ilości potencjalnych klientów.

Daj okleić auto naszym ekspertom, okleimy to w taki sposób by przyciągał wzrokiem niejednego przechodnia.

Jeśli posiadacie działalność gospodarczą na terenie Wrześni lub okolic, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oklejania samochodów.

Stworzymy dla Ciebie projekt graficzny od podstaw, zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez Ciebie.

Nasza ekipa sprawnie i szybko oklei auto zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły.

Nie wiesz w jaki sposób okleić auto, by zwracało uwagę? Chcesz w subtelny sposób oznakować auto, by nie wyglądało zbyt wyzywająco? A może chcesz okleić całe auto?