Banery reklamowe


Jedna z najtańszych i najpopularniejszych form reklamowych.

Najlepszą zaletą banera jest to, że możemy umieścić go praktycznie w każdym dowolnym miejscu przez co możemy łatwiej i szybciej trafić z reklamą do potencjalnych grup klientów.

Jest odporny na niepogodę, wytrzymały na promienie słoneczne, porywisty wiatr czy też uciążliwy deszcz.

Baner reklamowy może nam ułatwić np. sprzedaż działki, domu czy też wynajęcie mieszkania, ale jest również przeznaczony do reklamowania firm, sklepów, a także różnego rodzaju zakładów usługowych.

Baner to nic innego jak specjalny materiał (plandekowy), na którym zostaje naniesiony odporny na warunki atmosferyczne nadruk.

Montaż baneru np. do płotu jest bardzo prosty, otrzymają Państwo od nas dodatkowo specjalne opaski, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze na montażu.

​Banery reklamowe można wykonywać na kilka sposobów, od sposobu ich wykonania zależy cena.

- banery reklamowe drukowane - na materiale banerowym zostanie naniesiona grafika.

- banery wyklejane i odblaskowe - zamiast zadrukowanej grafiki na banerze zostaje naniesiona grafika w formie folii, dzięku czemu baner ma żywe kolory, podnosi to jednak cenę samej reklamy.

Dodatkowo baner reklamowy można wykleić folią odblaskową co zwiększa jego widoczność w nocy.

Banery reklamowe w naszej drukarni możemy wykonywać w dowolnym formacie. Przygotowywane są z materiałów sprawdzonych, o wysokiej jakości, a także za pomocą oryginalnych tuszów co daje gwarancję wyrazistego druku, który jest i odporny na działanie czynników atmosferycznych. Pracujemy szybko i dbamy o każdy detal

#baneryreklamowe #reklama