Agencja reklamowa b6

ul. 3 maja 15

62-400 Słupca

NIP: 667-176-67-03

695853687

Agencja Reklamowa B6 realizuje profesjonalne reklamy dla firm, instytucji publicznych, finansowych itp. z całej Polski. B6 działa głównie na terenie województwa wielkopolskiego. Rejonem działania są miasta: Słupca, Konin, Września, Gniezno, Pyzdry, Zagórów, Nekla, Swarzędz oraz Poznań.

B6 to grupa młodych osób, która pasjonuje się reklamą oraz tworzeniem reklam. B6 to agencja reklamowa oraz drukarnia wielkoformatowa w jednym. Nasi Klienci to głównie firmy z okolic miast: Konin, Słupca, Września.

© 2016 created by a-7.com.pl

Druk cyfrowy

February 23, 2017

 

„Człowiek może ma to, co nazywają duszą, a może i nie, ale książki z pewnością ją mają. Pewien znajomy dżentelmen - ale on jest mistykiem - posunął się nawet do tego, że papier z okładki nazywa ciałem, druk - duszą, a treść - duchem.”     George MacDonald

Druk Cyfrowy dobrze sprawdza się w akcjach marketingowych oraz szkoleniach ponieważ każdy egzemplarz może być zaadresowany dla innej osoby.

Technologia charakteryzuje się przede wszystkim tym, że wszelkie materiały, które mają zostać naniesione na daną powierzchnię dostarczane są w formie cyfrowej bezpośrednio do drukarki. Ważnym atutem jest również możliwość edycji i wprowadzania korekt dowolnych elementów tekstowych i graficznych przy każdym powtórzeniu.

Dla Państwa potrzeb możemy szybko zrealizować  takie zlecenia jak: plakaty, bilety, wizytówki, ulotki, foldery, zaproszenia, książki, katalogi, broszury, naklejki, pocztówki, ankiety, karnety, cenniki, dyplomy, kalendarze. Dlatego druk cyfrowy jest szczególnie opłacalny i sprawdza się świetnie w przypadku niewielkich nakładów lub gdy potrzebna jest specyficzna personalizacja. Możliwość druku cyfrowego na papierach tradycyjnych, ozdobnych i folii.

Podsumowując naszym klientom gwarantujemy :

- krótki czas realizacji zleceń

- niski koszt produktu jednostkowego przy małych nakładach

- spójną kolorystykę przy dodrukach. 

Druk techniką cyfrową wykonujemy na wysokiej klasy maszynach cyfrowych, dzięki czemu odwzorowanie kolorystyczne jest idealne.

Drukujemy z prędkością 60 kartek na minutę przez co nawet duże zlecenia realizujemy szybko i w niskiej cenie.

 

http://www.b-6.pl/drukcyfrowy

 

Please reload

Recent Posts

June 9, 2017

March 21, 2017

March 21, 2017

March 21, 2017

March 21, 2017

March 21, 2017

Please reload