Agencja reklamowa b6

ul. 3 maja 15

62-400 Słupca

NIP: 667-176-67-03

695853687

Agencja Reklamowa B6 realizuje profesjonalne reklamy dla firm, instytucji publicznych, finansowych itp. z całej Polski. B6 działa głównie na terenie województwa wielkopolskiego. Rejonem działania są miasta: Słupca, Konin, Września, Gniezno, Pyzdry, Zagórów, Nekla, Swarzędz oraz Poznań.

B6 to grupa młodych osób, która pasjonuje się reklamą oraz tworzeniem reklam. B6 to agencja reklamowa oraz drukarnia wielkoformatowa w jednym. Nasi Klienci to głównie firmy z okolic miast: Konin, Słupca, Września.

© 2016 created by a-7.com.pl

Oklejanie aut i samochodów

February 23, 2017

 

Jeśli posiadasz auto, którym często podróżujesz, szkoda żeby nie pracowało na siebie.

Kilka napisów na drzwiach, logo z tyłu z numerem telefonu i kolorowa grafika na szybie, zmienią kompletnie funkcjonalność twojego pojazdu.

Zadzwoń do nas.

Oferujemy oklejanie osobówek, samochodów dostawczych i ciężarowych - częściowe (logo, dane kontaktowe) bądź całościowe (oklejenie znacznej lub całej powierzchni pojazdu wydrukami na folii zabezpieczonej laminatem UV).

Grafika ploterowa wyklejana na autach

Cechą wyróżniającą tę formę reklamy jest trwałość naklejonej grafiki, do wyboru mamy kilka rodzajów folii od ekonomicznej 3-4 letniej do 12-letniej. Ograniczeniem są kolory dostępne w palecie. 

Grafika drukowana - na płaskie powierzchnie

Technika ta polega na wydrukowaniu na samoprzylepnej folii monomerycznej wzoru, który następnie aplikujemy na płaskie powierzchnie typu kontener, izoterma, płaska karoseria. Tym sposobem jesteśmy w stanie okleić  autokary oraz samochody dostawcze. Folia ta nie nadaje się na karoserię posiadającą przetłoczenia.

Grafika drukowana - na przetłoczenia

Tak jak w przypadku wspomnianym wyżej powstaje wydruk na folii, która jest wylewana i przeznaczona do naklejania na różne kształty samochodu, którą następnie aplikujemy na różne części karoserii według wcześniej przygotowanego projektu. Techniką tą oklejamy samochody osobowe lub busy. Dodatkowo jest wylewany laminat zwiększający żywotność reklamy,  który zabezpiecza grafikę mechanicznie i UV.

Na Państwa zlecenie opracujemy symulację graficzną, która pokaże, jak będzie wyglądać auto z zaprojektowaną reklamą.

Okna aut oraz witryn sklepów drukujemy na folii One Way Vision.

Please reload

Recent Posts

June 9, 2017

March 21, 2017

March 21, 2017

March 21, 2017

March 21, 2017

March 21, 2017

Please reload