Ulotki


„Kreatywność bez strategii nazywana jest sztuką. Kreatywność ze strategią nazywana jest reklamą”

Jeff L. Richards

Ulotki to bez wątpienia najbardziej podstawowa i powszechna forma reklamy i informacji. Stanowią doskonały sposób promocji.

Charakteryzują się one prostą formą, co umożliwia łatwy i szybki przekaz konkretnych treści , jednak aby osiągnęły swój cel i przyciągnęły wzrok odbiorców, dbamy o ich unikalność i wysoką jakość.

Dzięki nim szeroka grupa osób w, zwięzły sposób dowie się gdzie i jak może otrzymać określony produkt czy usługę co za tym idzie zyskasz nowych klientów.

By zyskać powodzenie w swojej branży, warto jak najwcześniej zastanowić się nad projektem ulotki oraz jej treścią, szeroki wybór formatów i podłoży pozwala na dostosowanie ulotki do swoich potrzeb i stworzenie skutecznego przekazu reklamowego - liczy się tutaj pomysłowość!

Korzyści jakie oferuje przeprowadzenie kampanii ulotkowej :

- Drukowanie i kolportaż ulotek jest bardzo skutecznym zabiegiem marketingowym który dociera do grupy odbiorców na określonym terenie.

- Dzięki ulotkom łatwiej przekazać informacje o swoich produktach i usługach.

- Ulotka pełni funkcję informacyjną.

- Stosunkowo niski koszt przeprowadzenia kampanii.

- Drukowane w różnych formatach np. jako ulotki składane używane jako menu lub zaproszenia.

- Cechą przemawiająca za skutecznością ulotki jest jej uniwersalność, a także szybkość zarówno na etapie przygotowania jak i wytwarzania.

Ulotki reklamowe: składane, DL, A6, A5.

Projektowanie ulotek​

Zajmujemy się projektowaniem ulotek i przygotowywaniem ich pod druk.

Przy projektowaniu uwzględniamy wszystkie elementy mające wpływ na estetykę, wygląd i przede wszystkim na funkcję jaką ulotka ma spełniać.

Inaczej przygotujemy ulotkę informacyjną a inaczej ulotkę zachęcającą klientów do skorzystania z naszych usług.

Zakres usług

Ulotki drukowane cyfrowo i offsetowo we wszystkich formatach A3, A4, A5, A6. Ulotki wykonujemy na różnych gramaturach papieru od papieru offsetowego 80g po kredę 350g.

http://www.b-6.pl/ulotki

#ulotki