Agencja reklamowa b6

ul. 3 maja 15

62-400 Słupca

NIP: 667-176-67-03

695853687

Agencja Reklamowa B6 realizuje profesjonalne reklamy dla firm, instytucji publicznych, finansowych itp. z całej Polski. B6 działa głównie na terenie województwa wielkopolskiego. Rejonem działania są miasta: Słupca, Konin, Września, Gniezno, Pyzdry, Zagórów, Nekla, Swarzędz oraz Poznań.

B6 to grupa młodych osób, która pasjonuje się reklamą oraz tworzeniem reklam. B6 to agencja reklamowa oraz drukarnia wielkoformatowa w jednym. Nasi Klienci to głównie firmy z okolic miast: Konin, Słupca, Września.

© 2016 created by a-7.com.pl

Wizytówki

February 23, 2017

 

„Aby poznawać ludzi, nie wystarczy bywać w różnych kręgach. Trzeba przynajmniej zostać zauważonym. Najprostszym na to sposobem jest wizytówka. Jest ona podstawowym narzędziem pracy wywiadu gospodarczego”     

Bruno Martinet

 

Wizytówka to podstawowy element prezentacji wizerunku własnej osoby lub firmy, jak i materiał promocyjny każdego przedsiębiorcy. Dzięki wizytówce zapewnisz sobie szanse na zapamiętanie po spotkaniu i pozostawienie dobrego wrażenia.

Pomysłowość i wizja artystyczna mają  podstawowe zadanie – zainteresować i informować biznesowego partnera, któremu zostały wręczone - wizytówka musi zaskakiwać!

Dobrze zaprojektowane wizytówki powinny być maksymalnie proste; ich oszczędna forma podkreśla prestiż i pozycję firmy. Aby wizytówki spełniały swoją rolę, powinny być czytelne i budować profesjonalny wizerunek w oczach rozmówcy.

​Niewielkie narzędzie promocyjne ale jakże cenne zawiera wszystkie niezbędne informacje, a jakość jego wykonania świadczy o Tobie i firmie, którą reprezentujesz.

Rozumiemy, jak istotne dla budowania wizerunku firmy jest pierwsze wrażenie, dlatego stosowane przez nas technologie druku sprawiają, że nasze wizytówki cechują się wysoką starannością i precyzją wykonania.

Proponowane przez nas wizytówki w rozmiarze 90mm x 50 mm są na tyle poręczne, by być najlepszą formą przekazania informacji dla każdego potencjalnego klienta.

Jedno jest pewne jeśli chodzi o wizytówki - nie można rezygnować z jakości. Oczywiście jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie na klientach. 

Zobacz nasze realizacje: http://www.b-6.pl/wizytowki

Please reload

Recent Posts

June 9, 2017

March 21, 2017

March 21, 2017

March 21, 2017

March 21, 2017

March 21, 2017

Please reload