Druk cyfrowy


„Człowiek może ma to, co nazywają duszą, a może i nie, ale książki z pewnością ją mają. Pewien znajomy dżentelmen - ale on jest mistykiem - posunął się nawet do tego, że papier z okładki nazywa ciałem, druk - duszą, a treść - duchem.” George MacDonald

Druk Cyfrowy dobrze sprawdza się w akcjach marketingowych oraz szkoleniach ponieważ każdy egzemplarz może być zaadresowany dla innej osoby.

Technologia charakteryzuje się przede wszystkim tym, że wszelkie materiały, które mają zostać naniesione na daną powierzchnię dostarczane są w formie cyfrowej bezpośrednio do drukarki. Ważnym atutem jest również możliwość edycji i wprowadzania korekt dowolnych elementów tekstowych i graficznych przy każdym powtórzeniu.

Dla Państwa potrzeb możemy szybko zrealizować takie zlecenia jak: plakaty, bilety, wizytówki, ulotki, foldery, zaproszenia, książki, katalogi, broszury, naklejki, pocztówki, ankiety, karnety, cenniki, dyplomy, kalendarze. Dlatego druk cyfrowy jest szczególnie opłacalny i sprawdza się świetnie w przypadku niewielkich nakładów lub gdy potrzebna jest specyficzna personalizacja. Możliwość druku cyfrowego na papierach tradycyjnych, ozdobnych i folii.

Podsumowując naszym klientom gwarantujemy :

- krótki czas realizacji zleceń

- niski koszt produktu jednostkowego przy małych nakładach

- spójną kolorystykę przy dodrukach.

Druk techniką cyfrową wykonujemy na wysokiej klasy maszynach cyfrowych, dzięki czemu odwzorowanie kolorystyczne jest idealne.

Drukujemy z prędkością 60 kartek na minutę przez co nawet duże zlecenia realizujemy szybko i w niskiej cenie.

http://www.b-6.pl/drukcyfrowy

#druk #drukcyfrowy